Piaskowanie to proces technologiczny polegający na oczyszczaniu powierzchni ścierniwem syntetycznym lub naturalnym w strumieniu sprężonego powietrza lub wody. Piaskowanie śrutem nazywa się potocznie śrutowaniem, a piaskowanie ścierniwami szklanymi – szkiełkowaniem lub kuleczkowaniem.

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres ścierniw do piaskowania, czyli obróbki strumieniowo – ściernej takich jak:
elektrokorund zwykły, elektrokorund szlachetny, kulki szklane, granulat szklany, kulki ceramiczne, łupiny orzecha, kolby kukurydzy, śrut plastikowy, garnet, szlaka pomiedziowa.

ZAPYTAJ O PRODUKT LUB ZASTOSOWANIE

Sodowanie

Sodowanie jest z kolei nieinwazyjnym ekologicznym i nieszkodliwym dla środowiska typem obróbki strumieniowo-ściernej, który nie powoduje chropowatości na oczyszczanej powierzchni. Skuteczność sodowania zależy między innymi od jakości, rodzaju i granulacji użytej sody.
Nasza soda Sodagrit jest wysokiej jakości sodą przeznaczoną specjalnie do sodowania, która gwarantuje optymalny efekt czyszczenia.

Dla naszych klientów zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie obróbki strumieniowo – ściernej zależnie od typu posiadanego urządzenia, celu tej obróbki oraz dobór granulacji.

Start typing and press Enter to search